Оплата карткою онлайн
Оплата за допомогою банківської картки

Опис процесу платежу
Оплата відбувається через авторизаційний сервер Процесингового центру Банку з використанням Банківських кредитних карток наступних платіжних систем:

VISA International
MasterCard World Wide


Опис процесу передачі даних

Цей сайт підтримує 256-бітове шифрування. Конфіденційність інформації, що повідомляється, забезпечується ПРИВАТ БАНК. Введену інформацію не буде надано третім особам за винятком випадків, передбачених законодавством України. Проведення платежів за банківськими картками здійснюється у суворій відповідності до вимог платіжних систем Visa Int. та MasterCard Europe Sprl.

Про повернення оплати у разі відмови клієнтом від товару

Примітка 1. Інформація, зазначена в цій заявці, є конфіденційною і використовується лише для надання оператором послуг з передплати

Примітка 2. Передплатник може відмовитись від отримання послуг з повного доступу до сайту лише протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дати оплати передплати карткою Visa та MasterCard. У цьому випадку він надсилає Оператору заяву із зазначенням про припинення підписки та повернення коштів. Оператор повертає передплатнику кошти за вирахуванням сум комісії банку та суми за фактично використаний час підписки.